TG2016SBN 38.4000M-TCGNBM3
- 型號描述:
38.4 MHz VCTCXO Sine Wave Oscillator 1.8V ~ 3.3V 4-SMD, No Lead
XTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ SNWV
- 型號:
- TG2016SBN 38.4000M-TCGNBM3
- 品牌:
- EPSON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- VCTCXO
- Frequency
- 38.4 MHz
- Function
- Output
- Sine Wave
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±500ppb
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 1.8mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.6)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)